Home away from Home, Żurrieq, Malta
Ubytování v soukromí – Żurrieq, Malta

Home away from Home

Home away from Home nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a sdílenou kuchyň.

8,0Velmi dobré · 118 hodnoceníŻurrieq, Malta
  • Až pro 2 osoby
  • Venkovní bazén
  • Parkování zdarma
  • Wi-Fi zdarma
01 / 08
Home away from Home, Żurrieq, Malta – fotografie 3

Vítá vás

Home away from Home

Home away from Home nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a sdílenou kuchyň. Hagar Qim je 3,8 km odtud. Na místě je dostupné Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.

V některých ubytovacích jednotkách je také kuchyňský kout s lednicí a toustovačem.

V ubytování Home away from Home můžete využívat vířivku.

Hypogeum Ħal Saflieni se nachází 7,6 km od ubytování Home away from Home a Promenáda Lungomare di Valletta 11 km od ubytování. Mezinárodní letiště Malta leží 2 km daleko.

  • Parkování ZDARMA
Příjezd
Od 14:00 do 00:00
Odjezd
Od 05:00 do 11:00

Ubytování

Pokoje a apartmá

Home away from Home nabízí na výběr 3 typy pokojů.

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou – Home away from Home

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

  • 1 manželská postel
  • Pro 2 osoby
  • 25 m²
  • Společná koupelna

This air-conditioned double room is comprised of a flat-screen TV with streaming services, a shared bathroom as well as an outdoor dining area. The unit has 1 bed.

  • Streamovací služba (například Netflix)
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • Dlažba / mramorová podlaha
  • TV
  • Moskytiéra
  • +11 další
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou – Home away from Home

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou

  • 1 velká manželská postel
  • Pro 2 osoby
  • 35 m²
  • Společná koupelna

The double room features a shared bathroom equipped with a bath and a hairdryer. The spacious double room provides a flat-screen TV with streaming services, a wardrobe, a sofa, a tiled floor as well as pool views. The unit offers 1 bed.

  • Streamovací služba (například Netflix)
  • Pohovka
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • Dlažba / mramorová podlaha
  • TV
  • +13 další
Studio Standard – Home away from Home

Studio Standard

  • 1 jednolůžková postel
  • Pro 2 osoby
  • 35 m²
  • Vlastní koupelna

The studio includes a private bathroom fitted with a shower and a hairdryer. Guests can make meals in the kitchenette that features a stovetop, a refrigerator, an oven and a toaster. The air-conditioned studio features a flat-screen TV with streaming services, a seating area, a wardrobe, a barbecue as well as pool views. The unit has 1 bed.

  • Sprcha
  • Streamovací služba (například Netflix)
  • Ručníky
  • Ložní prádlo
  • Dlažba / mramorová podlaha
  • Prostor pro posezení
  • +13 další

Vybavení

Vše, co potřebujete

Promyšlené vybavení pro pohodlný a bezstarostný pobyt.

  • Venkovní bazén
  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Veškeré vybavení

Koupelna

  • Ručníky
  • Fén

Ložnice

  • Ložní prádlo
  • Skříň nebo šatna

Výhled

  • Výhled na bazén

Exteriér

  • Venkovní nábytek
  • Terasa

Vaření

  • Společná kuchyně
  • Varná deska
  • Trouba

Vybavení pokoje

  • Věšák na oblečení

Média a technologie

  • Streamovací služba (například Netflix)
  • TV s plochou obrazovkou
  • Kabelové programy
  • TV

Internet

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Služby

  • Úschova zavazadel

Obecné

  • Prostor pro kuřáky
  • Klimatizace
  • Moskytiéra
  • Dlažba / mramorová podlaha
  • Zařízení pro žehlení
  • Nekuřácké pokoje
  • Žehlička

Venkovní bazén

Zdarma!

  • Otevírací doba
  • Sezónní
  • K dispozici pro všechny věkové skupiny
  • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
  • Slunečníky

Wellness

  • Slunečníky
  • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
  • Vířivka

Čeká na vás odpočinek

Buďte jako doma

Odpočiňte si v pohodlí a objevte vše, co nabízí Żurrieq.

Ověřit dostupnost

Poloha

Jak nás najdete

Adresa

22 Triq Ta' Ciantar, ZRQ 2307 Żurrieq, Malta

Příjezd od 14:00 do 00:00

Odjezd od 05:00 do 11:00

Co je v okolí

Co se nachází v okolí?

  • Hagar Qim3,9 km
  • Xaqqa Valley6,4 km
  • Hypogeum Ħal Saflieni7,2 km
  • Tarxien Temples7,4 km
  • Three Cities8 km
  • Bajja ta8 km
  • Malta at War Museum9,7 km
  • King George Recreational Ground9,7 km
  • Fort Sant Angelo9,7 km
  • Romeo Romano Gardens9,7 km

Restaurace a kavárny

  • RestauraceDees Pizzeria730 m
  • Restaurace3m910 m
  • RestauraceBocci Club Qrendi2,1 km

Oblíbené turistické atrakce

  • Tritonova fontána9,7 km
  • Auberge de Castille9,7 km
  • Horní zahrady Barrakka9,7 km
  • Domvs Romana9,7 km
  • National Museum of Archaeology9,7 km
  • Casa Rocca Piccola11 km
  • National War Museum11 km
  • Fort St Elmo11 km

Příroda

  • LesBuskett Gardens8 km

Pláže v okolí

  • Pláž Birzebbugia6,4 km
  • Pláž St George's Bay Beach6,6 km
  • Pláž Wied Ix-Xaqqa7,2 km
  • Pláž Qrajten8 km
  • Pláž Il-Ballut Reserve8 km

Nejbližší letiště

  • Mezinárodní letiště Malta2,3 km

Nejkratší odhadované vzdálenosti pěšky nebo autem. Skutečné vzdálenosti se mohou lišit.

Dobré vědět

Pravidla ubytování

Pravidla a praktické informace k vašemu pobytu v ubytování Home away from Home.

Příjezd

Od 14:00 do 0:00

Odjezd

Od 5:00 do 11:00

Ubytování dětí

Podmínky týkající se ubytování dětí

Děti se zde nemohou ubytovat.

Podmínky týkající se dětských postýlek a přistýlek

Přistýlky a dětské postýlky nejsou v tomto ubytování k dispozici.

Věkové omezení

Ubytovat se zde mohou hosté každého věku.

Zvířata

Domácí zvířata nejsou povolena.

Kouření

Kouření je zakázáno.

Večírky/akce

Večírky/akce nejsou povoleny

Komunikační jazyky

angličtina a italština

Důležité informace

  • V tomto ubytování se nemohou konat rozlučky se svobodou a jiné podobné oslavy.

Časté dotazy

Často kladené dotazy

Vše, co byste mohli chtít vědět o pobytu v ubytování Home away from Home.

Jaký typ snídaně se podává v ubytování Home away from Home?+

Informace o snídani nejsou pro ubytování Home away from Home uvedeny. Obraťte se prosím přímo na ubytování.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Home away from Home rezervovat?+

Typy pokojů v ubytování Home away from Home zahrnují: Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou; Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a sdílenou koupelnou; Studio Standard.

Kolik hostů může v ubytování Home away from Home pobývat?+

Největší typ pokoje v ubytování Home away from Home pojme až 2 hosty.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Home away from Home?+

Příjezd: Od 14:00 do 00:00. Odjezd: Od 05:00 do 11:00.

Je v ubytování Home away from Home k dispozici parkování?+

Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Je v ubytování Home away from Home Wi-Fi?+

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Jsou v ubytování Home away from Home povolena domácí zvířata?+

Domácí zvířata nejsou povolena.

Kolik stojí pobyt v ubytování Home away from Home?+

Ceny v ubytování Home away from Home se liší podle termínu a zvoleného pokoje. Aktuální ceny najdete v nabídce výše.

Má ubytování Home away from Home vlastní restauraci?+

Ubytování Home away from Home neuvádí vlastní restauraci. Další možnosti stravování můžete najít v lokalitě Żurrieq.

Jaké vybavení nabízí ubytování Home away from Home?+

Ubytování Home away from Home nabízí: venkovní bazén, parkování zdarma, výhled na bazén a terasa.

Jakými jazyky se v ubytování Home away from Home mluví?+

Personál ubytování Home away from Home mluví těmito jazyky: angličtina a italština.

Dotazy hostů

Otázky od cestovatelů

Skutečné dotazy hostů, na které odpovídá Home away from Home.

Otázka: hi there, how many minutes drive is this property from the airport

Odpověď: Dobré ráno, cca 5 minut autem

Zodpovězeno 5. října 2023

Otázka: - Ahoj. - Ahoj. Jsem jen jeden dospělý hledá pronajmout soukromý pokoj, budu také potřebovat Wi-Fi, protože budu pracovat a potřebuji dobré připojení k internetu Je to...

Odpověď: Dobré ráno, máme 1gb připojení k internetu a je docela stabilní

Zodpovězeno 5. října 2023

Hodnocení hostů

Co říkají naši hosté

8,0

Na základě 118 hodnocení hostů

Personál
8,9 z 10
Zařízení
8,1 z 10
Čistota
8,5 z 10
Pohodlí
8,4 z 10
Poměr ceny a kvality
8,3 z 10
Lokalita
7,8 z 10
WiFi zdarma
7,5 z 10

“I will definitely return and I suggest everyone spend some time at home away home because it’s just that, thank you Shar - It is named appropriately, home away from home. Sharon and Silvio are probably the nicest people in Malta,”

D
DavidIrsko
Samostatný cestovatel · červenec 2026

“Overall we enjoyed our stay at Silvio's place. Would definitely recommend. - Hosts were super friendly, very helpful and kind. Silvio gave me a ride back to airport when I arrived and needed to pick up my partner (we traveled separately there). The house and the room were nice and clean, huge fridge and well equipped kitchen for the guests to use. Netflix with guest account in the room was a nice extra. Big terrace with sunbeds. The location itself was lovely, locals were friendly and helpful as well. Airport is very close, 40 mins walk or 6 mins with the car.”

A
AndrasSpojené království
Pár · červenec 2025

“We stayed in this apartment for several days. We liked everything. The owners are kind and helpful people. We will definitely recommend it to our friends.”

A
AndriiUkrajina
Rodina · červen 2025

“There were AC in the room, we had our own bathroom and kitchen. It was very comfortable, nice and clean. We could also use the pool. I definitely recommend it. :)”

K
KíraMaďarsko
Pár · srpen 2024

“Such a lovely family! They were super welcoming to us, even helped us to go to the airport. The house is beautiful and clean and we had a great time with their pets too 🐕 Thank you very much! Recommend it!”

G
GerganaBulharsko
Pár · srpen 2024

“The apartment was really clean and the owners were really nice and kind”

S
SebastianoItálie
Pár · listopad 2023

“Wonderful hospitable stay”

K
KateSpojené království
Pár · srpen 2026

“Great Home Away from Home 🏡!”

E
EsenyoSpojené království
Samostatný cestovatel · květen 2026

Vaše cesta začíná zde

Rezervujte si svůj pobyt

Zažijte kouzlo ubytování Home away from Home. Zajistěte si nejlepší cenu a užijte si nezapomenutelný pobyt.

Rezervovat nyní

Garance nejlepší ceny